KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Świąteczne spotkanie

Opublikowany:06.04.2016 07:47

Święta Wielkiej Nocy niosą ze sobą wiele ważnych znaczeń i związanych z nimi pięknych tradycji. Jedną z nich jest spotkanie przy wspólnym stole.

Placówki Fundacji im. Brata Alberta chętnie organizują uroczystości, podczas których ich Podopieczni mogą świętować razem ze swoimi terapeutami, rodzicami oraz osobami, które jako darczyńcy i wolontariusze wspierają działalność ośrodków. Są to ważne dni zarówno dla osób z niepełnosprawnościami pozwalające im integrować się ze społecznością lokalną, ale też dla naszych wolontariuszy i darczyńców, którzy chociaż na co dzień nie zawsze mogą być z nami lecz zależy im aby móc poznać osoby, którym pomagają.

W ubiegły czwartek, 31 marca Wielkanocne Spotkanie zostało zorganizowane w Radwanowicach, macierzystej placówce Fundacji. Podczas Mszy Świętej w kościele pw. Św. Brata Alberta oraz na późniejszym spotkaniu zgromadzili się Podopieczni wszystkich 5 miejscowych ośrodków zajmujących się opieką i terapią osób niepełnosprawnych oraz zaproszeni goście współpracujący z Fundacją. Dzięujemy wszystkim za przybycie i wspólne świętowanie.

Świętować Wielkanocne spotkanie mogliśmy dzięki Sklepom Kaufland, które przekazały na rzecz naszych jednostek w całej Polsce darowizny s postaci bonów zakupowych. Dziękujemy!!!

 

 kaufland

 

 

 

Są z nami