KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Rusza XIX ALBERTANA!

Opublikowany:15.11.2018 08:21

 

W związku z zapytaniami, przesyłanymi przez opiekunów grup teatralnych, w sprawie dostarczania do siedziby organizatora Albertiany orzeczeń o niepełnosprawności informujemy, że zniesiona zostaje konieczność nadsyłania indywidualnych orzeczeń o niepełnosprawności, natomiast utrzymuje się obowiązek przesyłania oświadczenia kierowników placówki na temat niepełnosprawności uczestników.

 

 

 

 

Wspólnie z Fundacją Anny Dymnej "Mimo Wszystko" rozpoczynamy pierwszy etap XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana”. Finał konkursu odbędzie się 18 marca 2019 r., w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

„Albertiana” co roku przyciąga rzesze niepełnosprawnych artystów, których występy raz wzruszają, a raz bawią do łez, przenosząc nas w przepiękny świat teatru i muzyki.

Do udziału w 18. Festiwalu Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Albertiana” zapraszamy zespoły oraz solistów z całej Polski. Na zgłoszenia czekamy do 20 grudnia 2018 r.

Są z nami