KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Wernisaż na zakończenie obchodów Jubileuszu DPS w Łodzi

Opublikowany:28.11.2019 06:45

Wernisaż Wystawy fotografii Mieczysława  Olejnika  oraz  Anny  Bujnowicz  i Stanisława Szafrańskiego odbył się w "Galerii z fortepianem" w Łaskim Domu Kultury  i dedykowany był wszystkim przyjaciołom i sympatykom Fundacji im. Brata Alberta, którzy włączyli się do pomocy w realizacji licznych  ( w sumie 12 spotkań i koncertów ) wydarzeń związanych z obchodami Jubileuszu XXX-lecia Fundacji na Ziemi Łódzkiej.


Uroczystość rozpoczęła Grupa Teatralna "Po swojemu" ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łasku, która zachwyciła licznie zgromadzonych Gości pięknym i mądrym przedstawieniem "Drzazga". Następnie, w blaskach świateł i w otoczeniu pięknych fotografii w "Galerii z Fortepianem", Prezes Fundacji im. Brata Alberta - Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wręczył statuetki-podziękowania 41 osobom, które wspierały i pomagały w realizacji wydarzeń związanych z Jubileuszem Fundacji.
Wśród odbierających podziękowania byli przedstawiciele władz miasta i powiatu Łask, przedstawiciele policji i wojska, byli strażacy, leśnicy, byli przedstawiciele instytucji kulturalnych, wolontariusze i przyjaciele Fundacji.
Wszystkim ogromnie serdecznie dziękujemy za pomoc, za życzliwość, za "serce dobre jak chleb".
Wielkimi brawami zebrani Goście nagrodzili autorów Wystawy fotografii, które zobrazowały i przypomniały tyle pięknych chwil, wzruszeń, radości...

Są z nami