KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Zbadani - bezpieczni

Opublikowany:17.10.2020 17:52

Walka z COVID-19 wciąż trwa. To czas szczególnie trudny dla nas i naszych Podopiecznych. Wyobraźcie sobie, że kiedy ktoś wraca np. ze szpitala, powinniśmy poddać go dwutygodniowej izolacji. To dla nich prawdziwa tragedia. Domy Pomocy Społecznej od początku pandemii objęte są bardzo rygorystycznym reżimem sanitarnym, który bardzo wpływa na codzienne życie Mieszkańców. 

W podobne sytuacji znajdują się pracownicy, którzy np. przebyli drobną infekcję, lub ktoś z ich rodziny jest przeziębiony, nie powinni mieć kontaktu z Mieszkańcami, ponieważ mogą stanowić dla nich potencjalne zagrożenie. Dla Domu to prawdziwa katastrofa.

By nasi Podopieczni mogli bez stresu mieszkać w stworzonych przez nas Domach, być otoczeni właściwą opieką, chcielibyśmy robić co tydzień wyrywkowe testy najbardziej zagrożonym. Pozwoliłoby to skrócić konieczną izolację jedynie do 24 h. 

Dlatego zorganizowaliśmy akcję charytatywną "ZBADANI - BEZPIECZNI" na portalu zrzutka.pl. Koszt jednego badania to 450 zł, 3 badania na tydzień — 1350 zł. Każda złotówka będzie dla nas wsparciem i ratunkiem dla naszego Domu.

 

Dziękujemy w imieniu Podopiecznych i Pracowników Schroniska dla Niepełnosprawnych w Radwanowicach Fundacji im. Brata Alberta.

zbadani_bezpieczni_post_FB

Są z nami