KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Rusza ALBERTIANA 2022

Opublikowany:18.10.2021 12:00

Z ogromną radością rozpoczynamy 22 edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Teatralno - Muzycznej Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie ALBERTIANA!

Jesteśmy nadal pod wielkim wrażeniem etiud, które mogliśmy nie tak dawno obejrzeć podczas majowej Gali Finałowej na Sali Teatralnej "Doliny Słońca" w Radwanowicach. Po raz kolejny udowodniliście nam, że dla prawdziwej sztuki nie ma ograniczeń i potrafi nas łączyć nawet na odległość. Dziękujemy Wam za to z całego serca.

Po zeszłorocznej wyjątkowym konkursie on-line wracamy do tradycyjnego konkursu przedstawień teatralnych i występów wokalistów. Nie możemy się doczekać efektów Waszej pracy, wierzymy, że tegoroczny konkurs dostarczy nam niezapomnianych przeżyć i jeszcze większych wzruszeń niż dotychczas. Długo czekaliśmy, aż będziemy się mogli spotkać się razem i ten rok daje na to nadzieję! 

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 grudnia. Wielka Gala Finałowa planowana jest w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie 28 marca 2022r.

 

Pliki do pobrania:

Regulamin

Załącznik 1

Załącznik 1a

Załącznik 2

Załącznik 3

Załącznik 4

Załącznik 5

Załącznik 6

DSC_4684

Są z nami