KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

XXXIII Ogólnopolska Pielgrzymka Fundacji im. Brata Alberta za nami.

Opublikowany:26.05.2026 09:37
21 maja mieliśmy zaszczyt gościć w Sanktuarium NMP w Skępem.
 
Pielgrzymi - Podopieczni, Pracownicy, Rodziny, Przyjaciele, Wolontariusze i sympatycy naszej Fundacji jak co roku połączyli się we wspólnej Modlitwie i celebrowali to wyjątkowe Spotkanie.
 
Serdecznie dziękujemy Zarządowi Fundacji Pani Prezes Małgorzacie Urbanik oraz Burmistrzowi Miasta i Gminy Skępe Rafałowi Gołębiewskiemu za obecność . Wspólna modlitwa była dla wszystkich uczestników niezwykle cennym wsparciem i świadectwem budowania prawdziwej wspólnoty.
 
Szczególne podziękowania za obecność, duchowe wsparcie oraz wspólną modlitwę dla księdza Biskupa Szymona Stułkowskiego, kapłanów Sanktuarium NMP Skępskiej - Matki Bożej Brzemiennej Królowej Mazowsza Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej. Za oprawę liturgiczną mszy dla Chóru Regina Familiae oraz Pani Iwonie Mieszczankin za Pierwsze Czytanie i Psalm. Uczestnikom Mariuszowi Kowalskiemu, Arturowi Żuchowskiemu oraz Patrycji Karbowińskiej za czytanie Modlitwy Powszechnej.
 
Ogromne podziękowania za pomoc i wsparcie podczas organizacji: dla o. Ekspedyta Osiadacza Zakonnika Braci Mniejszych Kustosza sanktuarium, gwardiana klasztoru i proboszcza parafii. Dla Dyrektora Zespołu Szkół im. Waleriana Łukasińskiego w Skępem mgr inż. Jerzego Rzekońskiego. Za organizację i zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom pielgrzymki dla Ochotniczej Straży Pożarnej Skępe oraz Mario-Med. Włocławek zapewniającej opiekę medyczną na miejscu. Za uwiecznienie całego wydarzenia za pomocą drona Stowarzyszeniu "Pro Futuro". Cateringowi "Nova" Skępe oraz Paniom z lodziarni „u Moniki”.

 

Są z nami