KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Żegnamy karnawał...

Opublikowany:21.02.2023 14:26

Po woli wchodzimy w okres Wielkiego Postu. Zanim jednak to nastąpi przedstawiamy wspomnienia z balów karnawałowych, które odbywały się w naszej Fundacji.

Muzyka, radość, zabawa, emocje, muzyka i tańce... tak było. Bale odbywały się w poszczególnych jednostkach Fundacji. Był także jeden wspólny Bal integracyjny, tradycyjnie odbywający się w Sosnowcu.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji

 

 

21 lutego - Bal integracyjny w Galerii Galena w Sosnowcu

“Bal karnawałowy’’ w Lubinie

7 lutego 2023 r odbył się Bal karnawałowy zorganizowany przez lubińskie filie Fundacji im. Brata Alberta -WTZ ,,Przytulisko’’ oraz Świetlicę Terapeutyczną.

Tanecznym krokiem rozpoczęliśmy kolejny rok działalności naszych lubińskich placówek oraz Jubileusz 30-lecia Warsztatu.

W balu wzięło udział około 120 osób,prócz podopiecznych i ich rodzin, obecni byli  Jadwiga Musiał-Przewodnicząca Rady Powiatu Lubińskiego, Bogusława Potocka- Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lubinie oraz radny gminy Lubin- Krzysztof Lewicki. Swoją obecnością zaszczycili nas Seniorzy z Dziennego Domu ,,Senior’’ w Lubinie oraz Przyjaciele i Wolontariusze.

Poczęstunek pomogły nam przygotować Panie z Koła Gospodyń Wiejskich ,,Koźliczanki’’, w kelnerowaniu pomogli nam uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie, a oprawę muzyczną zagwarantował nam Dj. Krzysiek, grając dla nas charytatywnie. Wspólna zabawa, stworzyła życzliwą atmosferę wzmocnienie pozytywnych relacji w grupie, rozwijanie ekspresji ruchowej, tanecznej i muzycznej.

Bal rozpoczęliśmy występami artystycznymi naszych uczestników wraz z terapeutami. Odbyła się także licytacja bardzo atrakcyjnych Voucherów podarunkowych od wspaniałych sponsorów, a zebrane środki pieniężne zostaną przeznaczone na remont pracowni ceramiki. Konkurs na Królową i Króla Balu wyłonił najlepszych tancerzy w oryginalnym przebraniu, natomiast na ściance zdjęciowej, każdy z Gości mógł utrwalić dzisiejszą zabawę wspólnym zdjęciem z przyjaciółmi.

 

Ach co to był za Bal…. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, bal i niezapomniane wrażenia pozostaną w naszej pamięci na długo…

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie, Darczyńcom, Wolontariuszom za wielką pomoc i wsparcie

 

https://www.youtube.com/watch?v=81jxrI-LSy4

 

https://www.lubin.pl/charytatywny-bal-na-120-osob/?fbclid=IwAR0UFrQ2WsBRmZlnh0X-aIVFHDKNfDpxB4Tm3ugdVT_u2xDWxHEmbXZ-iio

https://e-legnickie.pl/kultura-i-rozrywka-z-regionu/lubin/41119-bal-karnawalowy-w-fundacji-brata-alberta-foto?fbclid=IwAR1cDjBAidGMH5uClJ3k01T-HRP69tsOrcGC8ZUAzwDLMDeTvx5PK3gBofk

 

https://lubinextra.pl/2023/02/09/wystepy-tance-krol-i-krolowa-balu-foto/?fbclid=IwAR3EIERPcagW6wqSIBiOS0Mt--yhjM_HbE2wigQeXGPh5r2Y-3nhMQ_tAzk

 

Dom Pomocy Społecznej Fundacja im. Brata Alberta w Łodzi i Fundacja im. Brata Alberta DPS w Chorzeszowie składają bardzo serdeczne i piękne podziękowania dla Koła Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta w Łodzi i w Chorzeszowie za organizację wspaniałego Karnawałowego Balu Charytatywnego na rzecz naszych mieszkańców. To było niezwykłe wydarzenie, pełne wspólnej zabawy, radości w gronie wyjątkowych ludzi- Przyjaciół Fundacji.

Bal w świetlicy Terapeutycznej w Radwanowicach

Są z nami