KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Kup książkę Ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego

Publikacje Ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego można nabyć   pisząc na adres: fp@albert.krakow.pl lub dzwoniąc pod numer 12 283 90 80 wew. 22 (w godz. 9.00-15.00).

Zakupu można dokonać również tutaj  Fundacja Przyjaciół Fundacji im. Brata Alberta

Zysk ze sprzedaży książek wspiera działania naszej Fundacji na rzecz osób niepełnosprawnych. Dziękujemy za pomoc!

kosciol przezroczysty OKLADKA2 300

ksiązka

 

Kościół ma być przezroczysty

 

"Ostatnie miesiące pokazały wyraźnie, że potrzebny jest zupełnie inny sposób mówienia o Kościele - o jego słabościach, o sprawach, które wymagają wyjaśnienia, o trudnych momentach jego historii. W najnowszej książce ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski wraz z Tomaszem P. Terlikowskim starają się spojrzeć na rzeczywistość Kościoła XXI wieku obciążonego skandalami seksualnymi, finansowymi i moralnymi. Udowadniają, że można o tym wszystkim rozmawiać otwarcie i z szacunkiem - przede wszystkim z szacunkiem dla prawdy. I raz jeszcze przypominają, że tylko dzięki prawdzie i otwartemu dialogowi, będziemy mogli doświadczyć oczyszczenia."

 

Od Podola i Pokucia wieje wiatr...

„Od Podola i Pokucia wieje wiatr” to sentymentalne wspomnienia pani Rozalii Fernandez, Polki urodzonej i wychowanej na Kresach Wschodnich, a jednocześnie przepiękny upominek na rzecz naszych Podopiecznych.

„Pani Rozalia zrzekła się dochodu ze sprzedaży swoich wspomnień na rzecz budowy Domu Podolskiego w placówce macierzystej Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach. Przekazała również dotację na wykonanie w tym domu tablicy pamiątkowej upamiętniającej mieszkańców ziemi buczackiej i czortkowskiej, których w czasie drugiej wojny światowej zamordowano tylko dlatego, że byli Polakami. W ten sposób, jak to sama zaznaczyła, chce spłacić dług wobec swojej ziemi ojczystej.”

W sprzedaży również wcześniejsze publikacje ks. Tadeusza Isakowicza - Zaleskiego. Zachęcamy do kontaktu!

Są z nami