KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

Spotkanie w Monopolis

Opublikowany:29.12.2023 14:55
 
Drodzy Wolontariusze i Przyjaciele Fundacji im. Brata Alberta,
Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami niezwykłymi chwilami, które miały miejsce podczas wspólnego spotkania Liderów i przedstawicieli wolontariuszy, z kilku ośrodków wolontariatu naszej Fundacji (m.in.z woj. Kujawsko-pomorskiego, 2 ośrodków z woj.małopolskiego i wolontariuszy z woj. łódzkiego).
Spotkanie odbyło się w urokliwym miejscu w Łodzi. Wydarzenie to było nie tylko okazją do uhonorowania naszych niezastąpionych Wolontariuszy, ale także doskonałą okazją do refleksji nad dotychczasowymi osiągnięciami oraz planami na przyszłość.
W trakcie wizyty, z dumą ogłosiliśmy laureatów dwóch konkursów: "Wolontariusz Roku" oraz "Wzorowy Wolontariusz". To zaszczyt uczcić osoby, które poświęciły swój czas i zaangażowanie dla dobra naszych Podopiecznych, inspirując innych do podobnych działań. Wasza praca jest fundamentem naszego sukcesu i siłą napędową dla rozwoju naszej Fundacji.
Niewątpliwie, chwilą pełną wzruszeń było wręczenie nagród i podziękowań naszym wyjątkowym Wolontariuszom. Dzięki Waszej pomocy, nasza Fundacja może skutecznie wspierać potrzebujących oraz realizować ambitne projekty społeczne.
Podczas spotkania nie zabrakło również czasu na otwartą rozmowę o dalszym rozwoju wolontariatu w ramach naszej Fundacji. Wasze pomysły, sugestie i zaangażowanie w dyskusję są niezwykle cenne. Razem budujemy silniejszą społeczność, gotową do pomocy i wsparcia dla tych, którzy tego najbardziej potrzebują.
Wierzymy, że nasze spotkanie było jedynie kolejnym krokiem w kierunku budowania jeszcze bardziej zintegrowanej i zaangażowanej społeczności Wolontariuszy. Dziękujemy Wam za Waszą nieocenioną pracę oraz za to, że jesteście niezastąpionym fundamentem Fundacji im. Brata Alberta.
Nasze spotkanie odbyło się w ramach realizowanego przez nas projektu pn. „Nie bądź bezczynny” - rozwój wolontariatu w Fundacji im. Brata Alberta” współfinansowanego z dotacji NIW-CRSO w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego i realizowane przez Fundacja im. Brata Alberta w terminie 01.09.2023-31.08.2026.
Razem tworzymy lepszą przyszłość dla naszych Podopiecznych!

 

Są z nami