KRS: 0000028246
Fundacja jest organizacją Pożytku Publicznego

Wspomóż

WOLONTARIAT W FUNDACJI - Nowy projekt, nowa energia: Prezentacja materiałów promocyjnych projektu „Nie Bądź Bezczynny”

Opublikowany:18.03.2024 22:08

Nowy projekt, nowa energia: Prezentacja materiałów promocyjnych projektu „Nie Bądź Bezczynny” - rozwój wolontariatu w Fundacji im. Brata Alberta”

Z radością pragniemy podzielić się z Wami prezentacją naszych materiałów promocyjnych, które są częścią projektu pn. „Nie bądź bezczynny” - rozwój wolontariatu w Fundacji im. Brata Alberta”.

W ramach projektu, który jest współfinansowany z dotacji NIW-CRSO w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Systematycznego, stworzyliśmy nowe materiały, które pomogą nam jeszcze skuteczniej promować naszą misję i zaangażowanie Wolontariuszy.

Nasze materiały promocyjne to nie tylko gadżety, ale również narzędzia komunikacji, które pozwalają nam dotrzeć do szerszej społeczności, by zachęcić kolejne osoby do dołączenia do naszej społeczności Wolontariuszy. Wśród nich znajdują się koszulki, które są wyrazem naszego wspólnego zaangażowania w działania naszej Fundacji.

Ponadto, przygotowaliśmy również torby płócienne, które są nie tylko praktyczne, ale również ekologiczne. Te materiały promocyjne stanowią nieodłączny element naszego projektu, symbolizując naszą jedność, determinację i gotowość do działania na rzecz społeczności.

Wśród naszych nowych materiałów promocyjnych znajdują się również plakaty i ulotki, które mają na celu promowanie oraz zachęcanie do udziału w działaniach wolontariackich w naszej Fundacji.

Dziękujemy wszystkim naszym Wolontariuszom za wsparcie i zaangażowanie w nasze działania. Wasza obecność i zaangażowanie są nieocenione i to dzięki Wam możemy kontynuować naszą misję i przyczyniać się do pozytywnych zmian w naszym otoczeniu.

Jesteśmy dumni z naszej wspólnej pracy i razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!

Zachęcamy wszystkich do noszenia naszych materiałów promocyjnych z dumą i dołączenia do naszej społeczności Wolontariuszy, która nie tylko działa, ale także inspiruje innych do czynienia dobra.

Są z nami